Казахстан

Казахський державний жіночий педагогічний університет

Kazakh

Kazakh State Teacher Training University (Kazakhstan, Almaty)

www.kazmkpu.kz

Кафедра теорії і методики музичної освіти, кафедра хорового диригування і вокалу, кафедра музикальних інструментів, кафедра дошкільної та початкової освіти, кафедра загальної педагогіки, кафедра іноземних мов і методик їх навчання, кафедра спеціальної і соціальної педагогіки, кафедра всесвітньої історії, кафедра права і основ управління, кафедра фізичної культури і валеології

Відповідальна особа – Бєлєнька Ганна Володимирівна, заступник директора Педагогічного інституту.

Казахський педагогічний університет імені Абая (Алмати)

Kazachlogo 1

Інститут історії та права

Кафедра теорії держави і права, конституційного права, кафедра громадянсько-правових дисциплін, кафедра кримінально-правових дисциплін, кафедра маркетингу і менеджменту, кафедра фінансів та бухгалтерського обліку, кафедра всесвітньої історії, кафедра методики викладання історії та суспільних дисциплін, кафедра політології та соціально-філософських дисциплін Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інститут математики, фізики та інформатики

Інститут полі мовної освіти

Кафедра сходознавстваdr.knyaz@mail.rukafvostok@ mail.ru

Інститут філології

Кафедра російської мови та літератури Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інститут психології та педагогіки

Інститут мистецтв, культури і спорту

Кафедра теорії і методики підготовки педагогів фізичної культури і спортуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра теорії та методики образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.