Білорусь

Baranovichi State University

Belarus

Baranovichi State University (Belarus, Barranovichi)

Кафедра дошкільної і музичної освіти

Кафедра педагогіки   ped.barsu.by

Кафедра психології ps.barsu.by

Кафедра державного управління і кримінально-правових дисциплін cld.barsu.by   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра технологій і образотворчого мистецтва

tva.barsu.by

Кафедра теорії права і громадянсько-правових дисциплін clp.barsu.by

Відповідальна особа – Хоружа Людмила Леонідівна, завідувач кафедри теорії та історії педагогіки