Гостьові цикли лекцій

Христо Кафтанджиєв – знаний у світі фахівець з реклами та маркетингових комунікацій, доктор філософії, професор реклами, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю на факультеті журналістики і масової комунікації Софійського університету (Болгарія), гостьовий професор кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Університету Грінченка

Читав лекції з реклами, маркетингових комунікацій і семіотики в США, Китаї, Швеції, Німеччині, Австрії, Чехії, Хорватії, Греції, Італії тощо.

ГоловнийредакторAmerican Journal of Linguistics. Автор наукових статей з реклами і семіотики.

Дійсний член журі Міжнародного фестивалю маркетингу і реклами «Білий Квадрат».

Також був членом журі багатьох міжнародних рекламних фестивалів, у тому числі й всесвітнього рекламного фестивалюThe New York Festivals. ПочеснийпрофесорIАAЕ (International Academy of the Authorised Education).

Тема: «Архетипи в маркетингових комунікаціях».

Дата проведення: 1 – 4 березня 2017 року.

 

Пол Сімпсон (Paul Simpson) – професор, декан факультету англійської мови, директор програми досліджень англійської мови і літератури Королівського університету Белфасту (Англія)

Коло професійних та наукових інтересів:

Професор Пол Сімпсон є чинним президентом Асоціації поетики і лінгвістики (PALA), автором найвідомішого в Європі підручника «Стилістика. Довідник для студентів» (Routledge, 2004, 2014), а також численних монографій, серед яких «Мова, ідеологія та точка зору», «Сатиричний дискурс: стилістична модель сатиричного гумору» і «Мова та сила. A Довідник для студентів» (у співавторстві з А. Мейром). Наразі професор Сімпсон продовжує працювати над прагматикою гумористичної мови, закінчує монографію про мову іронії.

Тема: «Наратив – стилістичні особливості».

Дата проведення: 4-11 травня 2014 року

Маршал Крістенсен (Marshall Christensen) – доктор історичних наук, професор, засновник Міжнародної організації Co-Serve International (США)

Коло професійних та наукових інтересів:

Професор Маршалл Крістенсен є членом команди «Co-Serve International», що є некомерційною організацією, яка покликана формувати культуру лідерствослужіння у навчальних закладах по всьому світу. Має ступінь доктора наук Університету Орегону (США), був стипендіатом програми «Фулбрайт» в Університеті Гейдельберга (Німеччина). Протягом 15 роки професор Крістенсен працював на посаді президента Ворнер Пасіфік Коледжу (м. Портленд, штат Орегон, США). Наразі є Головою Опікунської ради Казахстансько-американського вільного університету.

 

Тема: «Культура лідерства», цикл лекцій для студентів та професорсько-викладацького складу.

 

Дата проведення: квітень-травень 2014 року.

Віллі ван Пір (Willie van Peer) – доктор наук, профессор літератури та міжкультурної герменевтики Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана (Німеччина), віце-президент Міжнародної асоціації емпіричної естетики

Коло професійних та наукових інтересів:

Професор Віллі ван Пір є автором численних монографій і статей з широкого кола питань стилістики, поетики та епістемологічних засад вивчення тексту, віце-президентом Міжнародної асоціації емпіричної естетики (1996-1998 рр.), президентом Всесвітньої асоціації поетики і лінгвістики (PALA, 2000-2003 рр.) і Міжнародного товариства емпіричного вивчення літератури і засобів масової інформації (IGEL, 2004-2006 рр.), співзасновником міжнародного проекту REDES (2001-2009 рр.), співредактором серії «Linguistic Approaches to Literature» (John Benjamins, 2000-2010 рр.), виконавчим редактором журналу «Scientific Study of Literature» (John Benjamins). Тривалий час працював запрошеним науковцем на кафедрі порівняльної літератури в Стенфордському та Прінстонському університетах (США), а також на кафедрі когнітивної психології в Університеті Мемфіса (США). Наразі професор ван Пір співпрацює з коледжем Клер Хол Кембриджського університету.

Тема: «Застосування наукового підходу у гуманітарних науках».

Дата проведення: 16-22 лютого 2014 року.

Роберт ван Ворен (Robert van Voren) – професор у галузі радянських та пострадянських досліджень Каунаського Університет ім. Вітаутаса Великого (Литва) та Державного університету ім. Іллі Чавчавадзе (Грузія), постійний представник України з гуманітарних питань в країнах Бенілюксу (1994-1997 рр.)

Коло професійних та наукових інтересів:

Професор Роберт ван Ворен – відомий голландський правозахисник, політолог, історик і публіцист, генеральний секретар міжнародної організації «Глобальна ініціатива в психіатрії», за підтримки якої були реалізовані сотні самих різних проектів по всьому світу – публікації сучасної літератури з психіатрії для підвищення професійного рівня лікарів, вдосконалення психіатричних служб у в'язницях, роз'яснювальні кампанії в ЗМІ та ін. Професор ван Ворен є автором численних книг та публікацій, серед яких найбільш відомими є «Про дисидентів та безумство» (2014 р.) та «Психіатрія як засіб репресій у пострадянських країнах» (2013 р.).

Тема: «Підпільна преса: комунікаційний аспект».
Дата проведення: 24 вересня 2014 року.

Тема: «Усна комунікація як метод наукового дослідження».
Дата проведення: 16 жовтня 2014 року.

Тема: «Права людини: комунікаційний аспект».
Дата проведення: 26 листопада 2014 року.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Діяльність Гостьові цикли лекцій