Імплементовані проекти

Розмовний клуб англійської мови

Розмовний клуб англійської мови з носіями мови дає студентам унікальну можливість практикувати англійську та розвинути свої мовні навички. Проект був розроблений та реалізується між Київським університетом імені Бориса Грінченка та «Англійським розмовним кампусом».

Координатор проекту – Юрченко Ірина Миколаївна, методист відділу виховних технологій Гуманітарного інституту.

Навчання для керівників у сфері освіти: Європейські рівні-стандарти-компетенції

Проект було реалізовано спільно з Університетом Ліннеус (м. Векше, Швеція) в 2010-2012 рр. за підтримки програми «Visby».
Основними досягненнями проекту є:
 магістерська програма для менеджерів в галузі освіти, розроблена з урахуванням Європейських практик та ліцензована (надалі – акредитована) Міністерством освіти і науки України;
 програми мобільності з Університетом Ліннеус для викладачів та студентів;
 вивчення досвіду Швеції щодо організації науково-дослідної роботи та імплементація найкращих практик;
 тренінгові програми для викладів та студентів, розроблені та проведені шведськими експертами у Києві;
 розробка нових навчальних матеріалів.

Англійська мова для викладачів

У 2013 році між Британською Радою в Україні та Київським університетом імені Бориса Грінченка було підписано Меморандум про співпрацю та розпочато реалізацію пілотного проекту «Англійська мова для викладачів». Проект було спрямовано на перевірку навчальних матеріалів для викладачів, які викладатимуть спеціалізовані курси англійською мовою. Британська Рада в Україні надала рекомендаційні матеріали для викладачів, навчальні матеріали для студентів та компакт-диски з відповідними аудіо-файлами. Після успішної реалізації проекту у травні 2013 року, викладачі та студенти отримали сертифікати.

Ви тут: Головна Діяльність Проекти Імплементовані проекти