Міжнародна асоціація університетів

У листопаді 2012 року Київський університет імені Бориса Грінченка став членом Міжнародної асоціації університетів (IAU).

Єва Егрон-Полак, Головний Секретар Асоціації, привітала наш університет з успішним членством в Асоціації і висловила зацікавленість стосовно подальшої співпраці з нашим університетом.

"... ми знаємо, що кожного разу коли університет долучається до нової асоціації та сплачує свій членський внесок, він робить важливий вибір на користь навчання. Ми цінуємо вашу підтримку та прихильність і сподіваємося, що в той же час вступаючи до Асоціації ви будете долучатися до її заходів та допомагатимете у визначенні її дій та політики".

Переваги, які надаються університету, як члену Асоціації:

• Міжнародний довідник університету за пільговою ціною.
  • Всесвітня база даних по освітнім закладам на електронному носії.
  • Безкоштовна підписка на політичні тенденції в галузі вищої освіти.
  • Щомісячний електронний бюлетень.
  • IAU Horizons: журнал Асоціації.
  • IAU Щорічний звіт.
  • IAU Політика.
  • Участь у заходах організованих IAU. Київський університет імені Бориса Грінченка матиме змогу стати учасником програми LEADHER, яка сприяє розвитку лідерства в галузі управління науковими дослідженнями.

Членство в Асоціації надає доступ до онлайн сервісу HERBIB, база даних систем вищої освіти, адміністрування, планування, політика і оцінки. Університет зі знижкою матиме доступ до консультативної служби зі стратегій інтернаціоналізації. Веб-сайт www.iau-aiu.net

Ви тут: Головна Діяльність Членство в асоціаціях Міжнародна активність Членство в асоціаціях Міжнародна асоціація університетів