Європейська асоціація освіти дорослих (EAEA)

У 2011 році Генеральна Асамблея Європейської асоціації освіти дорослих ухвалила аплікаційну форму Київського університету імені Бориса Грінченка на членство в Асоціації.

Європейська асоціація освіти дорослих (EAEA) це європейська не прибуткова організація до якої входить 116 організацій в 43 країнах.

EAEA впливає на політику Європейського союзу в сфері освіти дорослих та навчання впродовж життя; представляє освіту дорослих на конференціях та інших заходах.

Переваги, які отримує Університет:

• Доступ до інформаційної бази Асоціації.
  • Активно долучатися до розробки, впровадження та залучення програм з освіти дорослих.
  • Використання мереж 120 асоціацій по всій Європі.
  • Доручення до подій Асоціації та участь у розвитку освіти дорослих на різних рівнях.

Ви тут: Головна Діяльність Членство в асоціаціях Міжнародна активність Членство в асоціаціях Європейська асоціація освіти дорослих (EAEA)