Грантові програми

Перша демократична стипендія

Перша демократична стипендія

Гранти: для студентів, аспірантів, кандидатів наук

Країна: Австрія

Стипендія надається німецькою організацією Absolventa студентам, аспірантам і кандидатам наук з усього світу для покриття витрат на навчання або проведення досліджень за напрямами: природничі науки, технічні науки, гуманітарні та соціальні науки, економічні науки, образотворче мистецтво.


Детальна інформація за наступним посиланням:

www.absolventa.de

logo Absolventa

Всесвітня стипендія Ернста Маха

Всесвітня стипендія Ернста Маха

Гранти: для аспірантів і кандидатів наук

Країна: Австрія

Стипендія надається аспірантам і кандидатам наук для навчання та проведення досліджень у вищих навчальних закладах Австрії за напрямами: природничі науки, технічні науки, гуманітарні та соціальні науки, економічні науки, образотворче мистецтво. Тривалість стипендії: 1 - 9 місяців. Останній термін подання документів – 1 березня щороку.


Детальна інформація за наступним посиланням:

www.oead.at

logo maha

Навчання у Словаччині

Навчання у Словаччині

Гранти: для студентів, аспірантів, викладачів

Країна: Словаччина

  • стипендії для студентів іноземних вузів (як мінімум 6-го семестру навчання), прийнятих на часткове навчання у словацьких вузах за програмою магістра (на 1 - 2 семестри).
  • стипендії для іноземних аспірантів, прийнятих на часткове навчання в аспірантурі в словацьких вишах, науково-дослідницьких центрах (від 1 до 12 місяців);
  • стипендії для викладачів іноземних вишів і науковців для лекційного або дослідницького стажування у словацьких ВНЗ, науково-дослідницьких інститутах та неурядових організаціях на запрошення (від 1 до 12 місяців).

Претендентами на стипендії не можуть бути студенти, аспіранти, наукові працівники чи викладачі вищих навчальних закладів, які навчаються або працюють під час подання заявки у словацьких вишах, науково дослідницьких інститутах або неурядових організаціях.


Детальна інформація за наступним посиланням:

www.scholarships.sk

logo slovachyna

Гранти для короткострокових поїздок

Гранти для короткострокових поїздок

Гранти: для студентів, аспірантів, викладачів

Країна: Швеція

Гранти для короткострокових поїздок надають ученим з регіону дії Програми Вісбю для проведення досліджень, лекцій, участі в наукових конференціях у Швеції. Короткострокові поїздки тривають від 1 до 2 тижнів. Розмір гранту розраховується виходячи з транспортних витрат і витрат на проживання та харчування під час поїздки. Заявка на грант для короткострокових поїздок може бути подана максимум на три людини. Якщо її подають на одну людину, то використовується така ж форма, як і для індивідуального гранту

Якщо заявку подають на двох або трьох осіб, необхідно заповнити спеціальну форму заявки на підтримку проектів та зв’язків між організаціями (є на тому ж сайті). Заявки на гранти для короткострокових поїздок повинні бути отримані Шведським Інститутом не пізніше, ніж за вісім тижнів до запланованої поїздки.


Детальна інформація за наступним посиланням:

www.studyinsweden.se

 

logo visbiu

Грантові програми Нового Европейського коледжу на 2016-2017

Грантові програми Нового Европейського коледжу на 2016-2017

Гранти: для кандидатів наук

Країна: Румунія

Новий Європейський коледж - інститут перспективних досліджень у Бухаресті, Румунія - оголошує конкурс на стипендії на 2016-17 академічний рік. Програма орієнтована на молодих дослідників / учених, що працюють в галузі гуманітарних, соціальних досліджень і економіки. Кандидати повинні мати ступінь кандидата наук в віці до 40 років. Необхідно добре володіти англійською, французькою або німецькою мовами.

Тривалість стипендії: а) повний навчальний рік (10 місяців, жовтень-липень) або б) один термін стипендій (з жовтня по лютий або березень, до липня). Щомісячна стипендія в розмірі 700 євро (без оподаткування), проживання, міжнародні перевезення в та із рідної країни стипендіатів.

Стипендіати працюватимуть над власними проектами, а також їм пропонується взяти участь у наукових заходах, організованих Новим європейським коледжем New Europe College. Наприкінці свого гранту, кожен співробітник повинен навести в дослідницькій роботі результати його / її роботи протягом терміну стипендії. Папери будуть включені в публікації NEC.


Детальна інформація за наступним посиланням:

www.nec.ro

 

 

 

logo new europe college

IREX – Представництво ради міжнародних наукових досліджень та обмінів

IREX – Представництво ради міжнародних наукових досліджень та обмінів

Гранти: для студентів

Країна: США

Програма обміну для студентів (UGRAD)
Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам бакалаврату денного відділення ВУЗів навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США.


Програма підтримки адміністрування університетів (UASP)
Програма підтримки адміністрування університетів (UASP) координується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) і проводиться за підтримки Корпорації Карнегі у м. Нью Йорк, США. Програма має на меті сприяти покращенню адміністрування в університетах України.


Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (MUSKIE)
Програма MUSKIE надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеня магістра.


Детальна інформація за наступним посиланням:

irex.ua

1

ТЕМПУС/ЕРАЗМУС + (ЄС)

ТЕМПУС/ЕРАЗМУС + (ЄС)

Гранти: освітні програми ЄС для студентів та університетів

Країна: ЄС

Еразмус Мундус – освітня програма ЄС, націлена на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів третіх країнах на усіх континентах.

Програма імені Жана Моне – ініціатива Європейської Комісії, започаткована у 1990 році з метою пропагування європейської ідеї (ідеї Об’єднаної Європи) та поширення європейських студій в Європі та на інших континентах. 
Програма імені Жана Моне адресована, у першу чергу, університетам, але також асоціаціям та об’єднанням науковців і викладачів, що спеціалізуються на проблемах європейської інтеграції, іншим державним або приватним установам, що надають освітні та тренінгові послуги у сфері європейської інтеграції на місцевому та регіональному рівнях.

Детальна інформація за наступним посиланням:

tempus.org.ua

2

Міжнародний освітньо-науковий проект Бізнес-тижні

Міжнародний освітньо-науковий проект Бізнес-тижні

Гранти: для студентів

Країна: ЄС

Освітній проект, започаткований провідними університетами Європейського союзу і який протягом вже 10 років надає студентам з різних країн можливості удосконалювати та розвивати себе, здобувати навички міжкультурної комунікації, відпочивати та веселитися у міжнародній команді, розвивати свої особистісні якості, практикувати мовні навички та просто знаходити друзів в інших країнах.

Детальна інформація за наступним посиланням:

businet.org.uk

3

Програма МАТРА КАП від Посольства Королівства Нідерландів в Україні

Програма МАТРА КАП від Посольства Королівства Нідерландів в Україні

Гранти: для університетів

Країна: Королівство Нідерландів

Програма Матра (трансформації суспільства), започаткована Міністерством закордонних справ Нідерландів в 1994 році, спрямована на підтримку перехідних процесів в країнах центральної та східної Європи, в тому числі, і в Україні, та побудови плюралістичного, демократичного та конституційного суспільства. Тематика програми: Розробка навчальних курсів, стандартів викладання та оцінки, навчання та підвищення кваліфікації викладачів (вирішальний фактор - це соціальна направленість учбових програм).

Детальна інформація за наступним посиланням:

ukraine.nlembassy.org

4

Австрійська служба обмінів

Австрійська служба обмінів

Гранти: для студентів та викладачів

Країна: Австрія

Австрійська служба обмінів - найбільша організація Австрії у сфері міжнародного співробітництва. Вона вносить значний внесок у розвиток освітнього і наукового потенціалу Австрії та представляє освітню систему Австрії на міжнародному рівні. Головною метою організації є науковий і освітній обмін. У число основних завдань організації входять сприяння міжнародному науковому і культурному обміну, інтеграційним процесам в галузі освіти, академічної мобільності. OEAD активно взаємодіє з Генеральним Директоратом освіти і культури Комісії ЄС, міжнародними та національними організаціями, міністерствами, а також навчальними та науковими установами.

Детальна інформація за наступним посиланням:

grants.at

5

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

Гранти: для молодих науковців

Країна: США

для молодих викладачів та дослідників

Програма розвитку Фулбрайт:

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту

Грантова програма Фулбрайт: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

для викладачів та фахівців соціально-гуманітарного профілю

Грантова програма Фулбрайт для університетів та коледжів: Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування спільних наукових проектів й академічних обмінів. Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки навчального закладу.

для навчальних та наукових установ України

Програма Фулбрайт для науковців: Запрошення американських науковців й фахівців різного профілю для викладання й проведення дослідження на термін від одного семестру до двох.

Програма Фулбрайт для викладачів: Запрошення фахівців на термін від двох до шести тижнів для читання лекцій; участі у наукових програмах й конференціях; консультування керівників й адміністраторів з питань управління освітою; проведення семінарів, спрямованих на підвищення кваліфікації українських спеціалістів; осучаснення навчальних програм й оновлення навчальних матеріалів; започаткування спільних наукових проектів і програм обмінів.

Детальна інформація за наступним посиланням:

fulbright.org.ua

6

Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

Гранти: для студентів та молодих науковців

Країна: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Польща

«Молодь змінить Україну» – це ключова, довгострокова програма Фонду, яка стартувала з кінця 2012 року і щороку набирає обертів. Основна мета Програми – створення критичної маси молодих людей, які є рушієм змін і можуть здійснити трансформацію України. 
Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція, а також Польща – це шість найбільш ефективних, "здорових" європейських країн, досвід яких допоможе молоді – учасникам Програми – побудувати нову якісну державу – Україну.

Детальна інформація за наступним посиланням:

bhfoundation.com.ua

7

Американська Рада наукових товариств

Американська Рада наукових товариств

Гранти: для студентів

Країна: США

Приватна неприбуткова федерація, яка на сьогоднішній день складається з 70 наукових організацій і є одним з американських фондів, що пропонує стипендіальні програми у галузі гуманітарних та соціальних наук. Рада створена у 1919 році з метою підтримки досліджень і сприянню налагодження та зміцнення зв’язків між товариствами, що працюють у всіх галузях гуманітарних та соціальних наук.

Детальна інформація за наступним посиланням:

acls.org

8

Міжнародний Вишеградський Фонд

Міжнародний Вишеградський Фонд

Гранти: для студентів для молодих науковців

Країна: Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина

Міжнародний Вишеградський Фонд заснований у червні 2000 року державами Вишеградської четвірки з метою підтримки спільних проектів у галузях культури, освіти та науки. З 2005 року ІVF підтримує проекти за участю партнерів з України.

Детальна інформація за наступним посиланням:

visegradfund.org

9

Науково-технічна програма EUREKA

Науково-технічна програма EUREKA

Гранти: для молодих науковців

Країна: Франція та Німеччина

Науково-технічна програма заснована у 1985 р. за ініціатив уряду Франції та Німеччини. На сьогоднішній день, EUREKA – Європейська дослідницька агенція - це об’єднання з понад 29 країн світу, основна діяльність якої спрямована на проведення перспективних досліджень та розробок за такими напрямками: інформаційні технології; телекомунікації; енергетика; екологія та біотехнології; транспорт; нові матеріали. Завдання програми – допомога науковцям у здійсненні проектів, які вони не можуть виконати самостійно.

Детальна інформація за наступним посиланням:

eurekanetwork.org

10

Фонд імені Олександра Гумбольдта

Фонд імені Олександра Гумбольдта

Гранти: для кандидатів наук

Країна: Німеччина

Фонд імені Олександра фон Гумбольдта - одна з найбільших організацій Німеччини,яка фінансово підтримує іноземних учених. При наданні стипендій не існує системи квот ні зі спеціальностей, ні з країн. Стипендії надаються на конкурсній основі кандидатам наук віком до 40 років на проведення наукових досліджень у Німеччині.

Детальна інформація за наступним посиланням:

humboldt-foundation.de

11

Програма «Наука заради миру та безпеки» від НАТО

Програма «Наука заради миру та безпеки» від НАТО

Гранти: для науковців

Країна: країни-члени НАТО

Програма «Наука заради миру та безпеки» (НМБ) є інструментом політики, спрямованої на поглиблення співпраці та діалогу з усіма партнерами на основі наукових досліджень та інновацій цивільного характеру, з метою сприяння досягненню ключових цілей Альянсу та розв’язання питань, що належать до пріоритетних галузей діалогу та співробітництва, визначених у новій політиці партнерства. Започаткована у 1950-х роках як Наукова програма НАТО, Програма НМБ пропонує гранти на виконання проектів співпраці, проведення практичних семінарів та заходів підготовки, в яких беруть участь науковці з країн-членів та країн-партнерів НАТО.

Детальна інформація за наступним посиланням:

nato.int

12

Національна наукова фундація

Національна наукова фундація

Гранти: для студентів та молодих науковців

Країна: США

Грантові програми розроблені для студентів бакалаврату та молодих науковців, які пишуть кандидатські та докторські роботи . Дана організація надає гранти в сферах: комп'ютерні науки та інформаційні технології, педагогічні науки та менеджмент людських ресурсів, енвайронментологія, геонауки, економічні дисципліни.

Детальна інформація за наступним посиланням:

nsf.gov

13

Ворота Кембріджу

Ворота Кембріджу

Гранти: для студентів та молодих науковців

Країна: Великобританія

Дані гранти надаються студентам та молодим науковцям для навчання та проведення наукових досліджень в Унівесритеті Кембріджу. Освітні гранти надаються у всіх наукових дисциплінах, які доступні в Унівесритеті.

Детальна інформація за наступним посиланням:

gatescambridge.org

14

Міжнародний Валютний Фонд

Міжнародний Валютний Фонд

Гранти: для установ

Країна: США

Даний грант надається США та країнам бідним країнам світу з ціллю впровадження авторських проектів з кризових питань в сферах соціальній та економічній.

Детальна інформація за наступним посиланням:

imf.org

15

Програма Східного партнерства у галузі культури

Програма Східного партнерства у галузі культури

Гранти: для окремих осіб

Країна: Країни східного партнерства

Дана програма фінансується ЄС. Кошти надаються для впровадження проектів у таких напрямах: доступ до культури, друк книг, культурне різномаїття, культурна спадщина, формування стратегії та правил для функціонування сфери культури, культурний туризм, навколишнє середовище, історія, кінематограф, фотографування,молодь, розвиток міст.

Детальна інформація за наступним посиланням:

euroeastculture.eu

16

Посольство США в Україні

Посольство США в Україні

Грант: для установ

Країна: Україна

Ціллю даної програми є впровадження проектів, які зможуть позитивно вплинути на розвиток демократичного, громадського суспільства в Україні. Гранти будуть надані на втілення авторських проектів. Програми, які отримають грант, мають фокусуватися на одній з наступних тем: права людини,реформи,розвиток громадського суспільства, підтримка роботи електоральної системи, прозорість роботи установ та подолання корупції, економічні реформи.

Детальна інформація за наступним посиланням:

ukraine.usembassy.gov

17

Фонд Чарльза Стюарта Мотта

Фонд Чарльза Стюарта Мотта

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: США

Даний Фонд фінансує авторські проекти в таких сферах: освіта, наука і культура,формування громадянського суспільства, проблеми навколишнього середовища, подолання бідності. Гранти надаються на авторські проекти.

Детальна інформація за наступним посиланням:

mott.org

18

Український Жіночий Фонд

Український Жіночий Фонд

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: Україна

Грантові програми мають бути спрямовані розширення можливостей розвитку жінок: підтримка підприємницьких ініціатив. Також видаються гранти для впровадження авторських програм з освіти, захисту та розвитку жіночого населення.

Детальна інформація за наступним посиланням:

uwf.kiev.ua

20

Фонд Нова земля

Фонд Нова земля

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: США

Гранти надаються для втілення сучасних рішень у галузі екології з метою зберегти навколишнє середовище та мінімізувати витрати. Проекти мають фокусуватися на питаннях збереження дерев, чистого повітря, проблем глобального потепління. Також є гранти на впровадження в роботу шкіл екологічної архітектури, роботи екосіл та міжнародної співпраці в екологічній сфері.

Детальна інформація за наступним посиланням:

newearthfoundation.org

21

Фонд захисту неповноцінних людей

Фонд захисту неповноцінних людей

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: США

Гранти надаються на функціонування проектів у галузях психіатрії, психології, ментального здоров'я. Україна — єдина з країн Східної Європи, на яку поширюється грантове фінансування.

Детальна інформація за наступним посиланням:

disabilityrightsfund.org

22

Американський український Фонд

Американський український Фонд

Гранти: для студентів та молодих науковців

Країна: США

Гранти пропонуються і окремим науковцям, і установам. Програми, які фінансуються Фондом наступні: освіта, економінчий розвиток. У галузі освіти пропонуються до запровадження такі проекти: “Книги для бібліотек”, “КлікУкраїна” ( у сфері ІТ), “Геноцид в Україні” та інші. У галузі економіки: “Бізнес-лінк”, “Серія круглих столів для бізнесу”, “Розвиток громади Західної України”.

Детальна інформація за наступним посиланням:

usukraine.org

23

Фонд ОПЕК для міжнародного розвитку

Фонд ОПЕК для міжнародного розвитку

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: США

Гранти надаються для впровадження програм у таких сферах: освіта, енергія, телекомунікації, індустрія, фінанси, розвиток міст. Всі грантові проекти мають бути спрямовані на підвищення якості роботи даних галузей у країнах, що розвиваються.

Детальна інформація за наступним посиланням:

ofid.org

24

Грантвід уряду Нідерландів для впровадження програм метою яких є лобіювання та захист прав людини

Грантвід уряду Нідерландів для впровадження програм метою яких є лобіювання та захист прав людини

Гранти: для науковців

Країна: Нідерланди

Грант надається для впровадження таких тематичних проектів: захист прав людини, доступ жінок до роботи у політиці, свобода висловлення, віросповідання та інші.

Детальна інформація за наступним посиланням:

government.nl

25

Проект «Всесвітні студії» від благодійного фонду Віктора Пінчука

Проект «Всесвітні студії» від благодійного фонду Віктора Пінчука

Гранти: для студентів

Країна: Україна

Освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти. Проект пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу1 у галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України.

Детальна інформація за наступним посиланням:

worldwidestudies.org

26

Фонд Богліаско

Фонд Богліаско

Гранти: для талановитої молоді

Країна: Італія

Стипендії присуджуються кваліфікованим кандидатам, що працюють у різних дисциплінах мистецтв і гуманітарних наук, незалежно від національності, віку, раси або статі.

Детальна інформація за наступним посиланням:

bfge.org

27

Фонд Фрідріха Номана

Фонд Фрідріха Номана

Гранти: для студентів та докторантів

Країна: Німеччина

Фонд Фрідріха Науманна за Свободу (ФФН) - це фонд ліберальної політики. Втілюючи проекти, фонд прагне до забезпечення свободи та людської гідності в усіх сферах суспільства. Навчальні програми фонду базуються на освітніх проектах з громадянського виховання, основ держави та права.

Детальна інформація за наступним посиланням:

ukrajina.fnst.org

28

Посольство Республіки Польща в Україні

Посольство Республіки Польща в Україні

Гранти: для студентів, молодих науковців, кандидатів та докторів наук

Країна: Польща

Стипендійна програма імені Кіркланда

Програма адресована молодим лідерам з вищою освітою, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Варшавський університет

Навчання україністики англійською мовою для іноземних студентів на безоплатній основі.

Стипендія імені Кшиштофа Скубішевського

Фундація ім. Скубішевського запрошує молодих дослідників у сфері юридичних, політичних та історичних наук на індивідуальне річне стажування у Польщі.

Детальна інформація за наступним посиланням:

kijow.msz.gov.pl

29

Німецька служба академічних обмінів

Німецька служба академічних обмінів

Гранти: для студентів, молодих науковців, викладачів університетів

Країна: Німеччина

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Існують можливості підтримки для різних кваліфікаційних та кар´єрних етапів. Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху.

Детальна інформація за наступним посиланням:

daad.org.ua

30

Економічна освіта та дослідницький консорціум

Економічна освіта та дослідницький консорціум

Гранти: для студентів

Країна: країни СНД

Конкурс направлений на підтримку досліджень економічного і соціального спрямування для студентів. Найкращі дослідження будуть премійовані та опубліковані у міжнародних виданнях.

Детальна інформація за наступним посиланням:

eerc.kiev.ua

31

Європейський науковий фонд

Європейський науковий фонд

Гранти: для науковців

Країна: країни ЄС

Фонд організовує наукові конференції, здійснює підтримку вчених, надає вченим можливість спілкування по мережам в наступних областях: фізичні та інженерні науки, медицина, гуманітарні науки, соціальні науки, природничі науки. Надається підтримка вченим з країн СНД.

Детальна інформація за наступним посиланням:

esf.org

32

Міжнародний фонд Відродження

Міжнародний фонд Відродження

Гранти: для науковців

Країна: Україна

Створений для сприяння розвиткові відкритого й демократичного суспільства в Україні, фінансує проекти в галузі освіти, культури, видавничій та інформаційній сферах, охороні здоров'я, соціальній сфері, сприяє досягненню прозорості й відкритості законодавства та управління державою, створенню реальних умов для забезпечення впливу громадськості на державну політику, розвитку та зміцненню незалежних ЗМІ, становленню громадянського суспільства, інтеграції громад національних меншин, та забезпечення національного миру та толерантності.

Детальна інформація за наступним посиланням:

irf.ua

33

Шведський інститут

Шведський інститут

Гранти: для студентів та науковців для навчання та наукових досліджень

Країна: Швеція

Шведський університет надає гранти на навчання та наукові дослідження в різних університетах Швеції. Грант повністю покриває витрати навчання в Швеції. Також кожен має можливість подати заяву на покриття подорожніх витрат до Швеції. Гранти відкриті для дослідників у всіх наукових напрямах.

Детальна інформація за наступним посиланням:

studyinsweden.se

34

Фонд Роберта Боша

Фонд Роберта Боша

Гранти: для випускників університетів та молодих науковців

Країна: Німеччина

Гранти надаються випускникам та молодим науковцям для дослідження в наступних сферах: здоров'я та наука, освіта і культура, міжнародні відносини між Єропейськими країнами. Також Фонд пропонує взяти участь у чисельних конкурсах з питань освіти, науки, культури та міжнароних відносин. Гранти надаються безвідносно до країни походження грантоотримувача.

Детальна інформація за наступним посиланням:

bosch-stiftung.de

35

Уряд Великобританії

Уряд Великобританії

Гранти: для студентів та молодих дослідників

Країна: Великобританія

Гранти уряду Великобританії надаються студентам та молодим науковцям для проведенням докторських досліджень в університетах Великобританії. Апліканти можуть подавати заявку на любу дисципліну, яка вивчається у вибраному ВУЗі.

Детальна інформація за наступним посиланням:

chevening.org

36

Уряд Норвегії

Уряд Норвегії

Гранти: для установ

Країна: Норвегія

Уряд Норвегії пропонує установам подати заявку фінансування для реалізації проектів, які можуть сприяти формуванню громадянського суспільства в Україні. Грантові кошти виплачуються грантоотримувачам через перевірених партнерів: Європейський уряд, організацію ООН, що діють в Україні та міжнародні неурядові організації. Гранти видаються щороку.

Детальна інформація за наступним посиланням:

norway.com.ua

37

Британська Рада Україна

Британська Рада Україна

Гранти: для вищих навчальних закладів

Країна: Україна

Британська Рада надає дослідницькі гранти для вищих навчальних закладів в Україні та Великобританії, з метою встановлення партнерських відносин, налагодження академічних зв'язків та спвіпраці у галузі енергетики.

Детальна інформація за наступним посиланням:

britishcouncil.org.ua

38

Канадський інститут українських студій

Канадський інститут українських студій

Гранти: для аспірантів

Країна: Канада

Гранти надаються Канадським інститутом українських студій для проведення наукових досліджень у таких наукових галузях: політологія, економіки та споріднених з ними наук. Перевага надаватиметься аспірантам, які завершують своє навчання в аспірантурі та завершують своє наукове дослідження.

Грантові заявки можна подавати щороку.

Детальна інформація за наступним посиланням:

ualberta.ca

39

Фонд Герди Хенкель

Фонд Герди Хенкель

Гранти: для студентів та молодих науковців

Країна: Німеччина

Гранти Фонду надаються студентам та молодим науковцям для навчання та проведення наукових досліджень у сфері гуманітарних наук (журналістики, філології, політики, тощо).Стипендії надаються щорічно.

Детальна інформація за наступним посиланням:

gerda-henkel-stiftung.de


40

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми