Грантові програми

Grant new

Назва Країна Дедлайн
Міжнародний Вишеградський Фонд Малі гранти і стандартні гранти (Small&Standard grants) Словаччина 01.12.2016
НАГОРОДА імені ІВАНА ВИГОВСЬКОГО Польща 01.02.2017
Програма Лізи Майтнер для науковців (Lise Meitner Program for scientists from abroad) Австрія Протягом року
Стипендіальна програма Міністра культури і національної спадщини Thesaurus Poloniae Польща 30.09.2016
Стипендія ім. Жана Моне (Jean Monnet Postdoctoral Fellowships) Італія 25.10.2016
Стипендія ім. Макса Вебера в соціальній і гуманітарній галузі (Max Weber PhD Fellowship in Social and Human Sciences) Італія 25.10.2016
Стипендія на стажування в США для викладачів ВНЗ (Fulbright Research and Development Program) США 01.11.2016
Стипендія фінського центру міжнародної мобільності (Center for International Mobility) Фінляндія Протягом року
Творчі стипендії від дослідницького центру Fabrica Італія Протягом року
Фонд імені Фріца Тіссена (Fritz Thyssen Foundation) Німеччина Протягом року

 

Інформаційний бюлетень НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка на осінь-зиму 2016 р. завантажити

 

Грант на навчання в аспірантурі Університету Кембріджу від Фонду Біла та Мелінда Гейтс

Тип гранту: грант на навчання в аспірантурі

Термін програми: від одного року до 3 років

 Країна, в якій може проводитися дослідження: Великобританія

Наукові галузі, які фінансуються: будь-які

Учасники, з яких країн можуть подавати аплікаційну форму: з усіх країн світу окрім Великобритнії

Мовні компетенції: вільне володіння англійською мовою

Головні вимоги до кандидатів:

  1. Не бути британським підданим.
  2. Поступити в аспірантуру Університету Кембріджу.

Детальніше за посиланням https://www.gatescambridge.org/apply/how-apply 

 

Програма МАТРА КАП від Посольства Королівства Нідерландів в Україні

Гранти:для університетів

Країна: Королівство Нідерландів

Програма Матра (трансформації суспільства), започаткована Міністерством закордонних справ Нідерландів в 1994 році, спрямована на підтримку перехідних процесів в країнах центральної та східної Європи, в тому числі, і в Україні, та побудови плюралістичного, демократичного та конституційного суспільства. Тематика програми: Розробка навчальних курсів, стандартів викладання та оцінки, навчання та підвищення кваліфікації викладачів (вирішальний фактор - це соціальна направленість учбових програм).

Детальна інформація за наступним посиланням:

ukraine.nlembassy.org

 

Австрійська служба обмінів

Гранти:для студентів та викладачів

Країна: Австрія

Австрійська служба обмінів - найбільша організація Австрії у сфері міжнародного співробітництва. Вона вносить значний внесок у розвиток освітнього і наукового потенціалу Австрії та представляє освітню систему Австрії на міжнародному рівні. Головною метою організації є науковий і освітній обмін. У число основних завдань організації входять сприяння міжнародному науковому і культурному обміну, інтеграційним процесам в галузі освіти, академічної мобільності. OEAD активно взаємодіє з Генеральним Директоратом освіти і культури Комісії ЄС, міжнародними та національними організаціями, міністерствами, а також навчальними та науковими установами.

Детальна інформація за наступним посиланням:

grants.at

 

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

Гранти:для молодих науковців

Країна: США

для молодих викладачів та дослідників

Програма розвитку Фулбрайт:

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту

Грантова програма Фулбрайт: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

для викладачів та фахівців соціально-гуманітарного профілю

Грантова програма Фулбрайт для університетів та коледжів: Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування спільних наукових проектів й академічних обмінів. Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки навчального закладу.

для навчальних та наукових установ України

Програма Фулбрайт для науковців: Запрошення американських науковців й фахівців різного профілю для викладання й проведення дослідження на термін від одного семестру до двох.

Програма Фулбрайт для викладачів: Запрошення фахівців на термін від двох до шести тижнів для читання лекцій; участі у наукових програмах й конференціях; консультування керівників й адміністраторів з питань управління освітою; проведення семінарів, спрямованих на підвищення кваліфікації українських спеціалістів; осучаснення навчальних програм й оновлення навчальних матеріалів; започаткування спільних наукових проектів і програм обмінів.

Детальна інформація за наступним посиланням:

fulbright.org.ua

 

Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

Гранти: для студентів та молодих науковців

Країна: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Польща

«Молодь змінить Україну» – це ключова, довгострокова програма Фонду, яка стартувала з кінця 2012 року і щороку набирає обертів. Основна мета Програми – створення критичної маси молодих людей, які є рушієм змін і можуть здійснити трансформацію України. 
Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція, а також Польща – це шість найбільш ефективних, "здорових" європейських країн, досвід яких допоможе молоді – учасникам Програми – побудувати нову якісну державу – Україну.

Детальна інформація за наступним посиланням:

bhfoundation.com.ua

 

Американська Рада наукових товариств

Гранти: для студентів

Країна: США

Приватна неприбуткова федерація, яка на сьогоднішній день складається з 70 наукових організацій і є одним з американських фондів, що пропонує стипендіальні програми у галузі гуманітарних та соціальних наук. Рада створена у 1919 році з метою підтримки досліджень і сприянню налагодження та зміцнення зв’язків між товариствами, що працюють у всіх галузях гуманітарних та соціальних наук.

Детальна інформація за наступним посиланням:

acls.org

 

Міжнародний Вишеградський Фонд

Гранти: для студентів для молодих науковців

Країна: Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина

Міжнародний Вишеградський Фонд заснований у червні 2000 року державами Вишеградської четвірки з метою підтримки спільних проектів у галузях культури, освіти та науки. З 2005 року ІVF підтримує проекти за участю партнерів з України.

Детальна інформація за наступним посиланням:

visegradfund.org

 

Науково-технічна програма EUREKA

Гранти: для молодих науковців

Країна: Франція та Німеччина

Науково-технічна програма заснована у 1985 р. за ініціатив уряду Франції та Німеччини. На сьогоднішній день, EUREKA – Європейська дослідницька агенція - це об’єднання з понад 29 країн світу, основна діяльність якої спрямована на проведення перспективних досліджень та розробок за такими напрямками: інформаційні технології; телекомунікації; енергетика; екологія та біотехнології; транспорт; нові матеріали. Завдання програми – допомога науковцям у здійсненні проектів, які вони не можуть виконати самостійно.

Детальна інформація за наступним посиланням:

eurekanetwork.org

 

Фонд імені Олександра Гумбольдта

Гранти: для кандидатів наук

Країна: Німеччина

Фонд імені Олександра фон Гумбольдта - одна з найбільших організацій Німеччини,яка фінансово підтримує іноземних учених. При наданні стипендій не існує системи квот ні зі спеціальностей, ні з країн. Стипендії надаються на конкурсній основі кандидатам наук віком до 40 років на проведення наукових досліджень у Німеччині.

Детальна інформація за наступним посиланням:

humboldt-foundation.de

 

 

Програма «Наука заради миру та безпеки» від НАТО

Гранти: для науковців

Країна: країни-члени НАТО

Програма «Наука заради миру та безпеки» (НМБ) є інструментом політики, спрямованої на поглиблення співпраці та діалогу з усіма партнерами на основі наукових досліджень та інновацій цивільного характеру, з метою сприяння досягненню ключових цілей Альянсу та розв’язання питань, що належать до пріоритетних галузей діалогу та співробітництва, визначених у новій політиці партнерства. Започаткована у 1950-х роках як Наукова програма НАТО, Програма НМБ пропонує гранти на виконання проектів співпраці, проведення практичних семінарів та заходів підготовки, в яких беруть участь науковці з країн-членів та країн-партнерів НАТО.

Детальна інформація за наступним посиланням:

nato.int

 

Міжнародний Валютний Фонд

Гранти: для установ

Країна: США

Даний грант надається США та країнам бідним країнам світу з ціллю впровадження авторських проектів з кризових питань в сферах соціальній та економічній.

Детальна інформація за наступним посиланням:

imf.org

 

Програма Східного партнерства у галузі культури

Гранти: для окремих осіб

Країна: Країни східного партнерства

Дана програма фінансується ЄС. Кошти надаються для впровадження проектів у таких напрямах: доступ до культури, друк книг, культурне різномаїття, культурна спадщина, формування стратегії та правил для функціонування сфери культури, культурний туризм, навколишнє середовище, історія, кінематограф, фотографування,молодь, розвиток міст.

Детальна інформація за наступним посиланням:

euroeastculture.eu

 

Фонд Чарльза Стюарта Мотта

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: США

Даний Фонд фінансує авторські проекти в таких сферах: освіта, наука і культура,формування громадянського суспільства, проблеми навколишнього середовища, подолання бідності. Гранти надаються на авторські проекти.

Детальна інформація за наступним посиланням:

mott.org

 

Український Жіночий Фонд

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: Україна

Грантові програми мають бути спрямовані розширення можливостей розвитку жінок: підтримка підприємницьких ініціатив. Також видаються гранти для впровадження авторських програм з освіти, захисту та розвитку жіночого населення.

Детальна інформація за наступним посиланням:

uwf.kiev.ua

 

Фонд ОПЕК для міжнародного розвитку

Гранти: для окремих осіб та установ

Країна: США

Гранти надаються для впровадження програм у таких сферах: освіта, енергія, телекомунікації, індустрія, фінанси, розвиток міст. Всі грантові проекти мають бути спрямовані на підвищення якості роботи даних галузей у країнах, що розвиваються.

Детальна інформація за наступним посиланням:

ofid.org

 

Посольство Республіки Польща в Україні

Гранти: для студентів, молодих науковців, кандидатів та докторів наук

Країна: Польща

Стипендійна програма імені Кіркланда

Програма адресована молодим лідерам з вищою освітою, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Варшавський університет

Навчання україністики англійською мовою для іноземних студентів на безоплатній основі.

Стипендія імені Кшиштофа Скубішевського

Фундація ім. Скубішевського запрошує молодих дослідників у сфері юридичних, політичних та історичних наук на індивідуальне річне стажування у Польщі.

Детальна інформація за наступним посиланням:

kijow.msz.gov.pl

 

Німецька служба академічних обмінів

Гранти: для студентів, молодих науковців, викладачів університетів

Країна: Німеччина

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Існують можливості підтримки для різних кваліфікаційних та кар´єрних етапів. Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху.

Детальна інформація за наступним посиланням:

daad.org.ua

 

 

Європейський науковий фонд

Гранти: для науковців

Країна: країни ЄС

Фонд організовує наукові конференції, здійснює підтримку вчених, надає вченим можливість спілкування по мережам в наступних областях: фізичні та інженерні науки, медицина, гуманітарні науки, соціальні науки, природничі науки. Надається підтримка вченим з країн СНД.

Детальна інформація за наступним посиланням:

esf.org

 

Міжнародний фонд Відродження

Гранти: для науковців

Країна: Україна

Створений для сприяння розвиткові відкритого й демократичного суспільства в Україні, фінансує проекти в галузі освіти, культури, видавничій та інформаційній сферах, охороні здоров'я, соціальній сфері, сприяє досягненню прозорості й відкритості законодавства та управління державою, створенню реальних умов для забезпечення впливу громадськості на державну політику, розвитку та зміцненню незалежних ЗМІ, становленню громадянського суспільства, інтеграції громад національних меншин, та забезпечення національного миру та толерантності.

Детальна інформація за наступним посиланням:

irf.ua

 

Фонд Роберта Боша

Гранти: для випускників університетів та молодих науковців

Країна: Німеччина

Гранти надаються випускникам та молодим науковцям для дослідження в наступних сферах: здоров'я та наука, освіта і культура, міжнародні відносини між Єропейськими країнами. Також Фонд пропонує взяти участь у чисельних конкурсах з питань освіти, науки, культури та міжнароних відносин. Гранти надаються безвідносно до країни походження грантоотримувача.

Детальна інформація за наступним посиланням:

bosch-stiftung.de

 

Уряд Великобританії

Гранти: для студентів та молодих дослідників

Країна: Великобританія

Гранти уряду Великобританії надаються студентам та молодим науковцям для проведенням докторських досліджень в університетах Великобританії. Апліканти можуть подавати заявку на любу дисципліну, яка вивчається у вибраному ВУЗі.

Детальна інформація за наступним посиланням:

chevening.org

 

Уряд Норвегії

Гранти: для установ

Країна: Норвегія

Уряд Норвегії пропонує установам подати заявку фінансування для реалізації проектів, які можуть сприяти формуванню громадянського суспільства в Україні. Грантові кошти виплачуються грантоотримувачам через перевірених партнерів: Європейський уряд, організацію ООН, що діють в Україні та міжнародні неурядові організації. Гранти видаються щороку.

Детальна інформація за наступним посиланням:

norway.com.ua

 

 

Британська Рада Україна

Гранти: для вищих навчальних закладів

Країна: Україна

Британська Рада надає дослідницькі гранти для вищих навчальних закладів в Україні та Великобританії, з метою встановлення партнерських відносин, налагодження академічних зв'язків та спвіпраці у галузі енергетики.

Детальна інформація за наступним посиланням:

britishcouncil.org.ua

 

Канадський інститут українських студій

Гранти: для аспірантів

Країна: Канада

Гранти надаються Канадським інститутом українських студій для проведення наукових досліджень у таких наукових галузях: політологія, економіки та споріднених з ними наук. Перевага надаватиметься аспірантам, які завершують своє навчання в аспірантурі та завершують своє наукове дослідження.

Грантові заявки можна подавати щороку.

Детальна інформація за наступним посиланням:

ualberta.ca

 

Фонд Герди Хенкель

Гранти: для студентів та молодих науковців

Країна: Німеччина

Гранти Фонду надаються студентам та молодим науковцям для навчання та проведення наукових досліджень у сфері гуманітарних наук (журналістики, філології, політики, тощо).Стипендії надаються щорічно.

Детальна інформація за наступним посиланням:

gerda-henkel-stiftung.de

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми