Гарвардський Університет (США)

СТИПЕНДІЇ ДОКТОРСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ З УКРАЇНОЗНАВСТВА ЯРОСЛАВА ТА НАДІЇ МИХАЙЩУК
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (HARVARD UNIVERSITY UKRAINIAN RESEARCH INSTITUTE, HURI)
ДОСЛІДНИЦЬКІ СТИПЕНДІЇ В ГАЛУЗІ УКРАЇНОЗНАВСТВА

Гарвардський Університет (США)

Напрям: історії, література, філологія, культура України, суміжні галузі знань, гуманітарні та соціальні науки
Термін: 2018-2019 рр.
Дедлайн подачі заявки: до 15 січня 2018 р.

Стипендія: 4 400 доларів США на місяць для покриття витрат на проживання та медичне страхування. Крім того, додатково виділяються кошти на трансфер до Гарвардського університету.


Гарвардський університет залучає світову академічну спільноту для проведення досліджень, присвячених українській історії, літературі, філології, культурі, з соціо-гуманітарних дисциплін та інших суміжних галузей знань. Окрім проведення власних досліджень, стипендіати беруть участь у науковому житті Гарвардського університету та готують презентацію на основі проведених власних оригінальних досліджень.
Стипендії фінансуються за рахунок Фонду стипендій Ярослава та Надії Міхайчук та щорічної благодійної підтримки Фонду українознавства.

Вимоги: Докторанти, чиє поле наукових інтересів охоплює будь-який з вищезазначених напрямків та які продемонстрували свою прихильність до українознавства, мають право подавати заявку. Перевага надається особам, які мають науковий ступінь PhD/ кандидата наук протягом останніх восьми-десяти років. Проте ті, хто закінчив роботу над дисертацією та захистив її якраз перед подачею заявки, також можуть брати участь.
Комітет з відбору вимагає, щоб заявники вказали, чи запропонований дослідницький проект може сприяти поточному дослідженню Інституту в рамках Проекту МАПА: Цифровий атлас України. Заявлена зацікавленість відбіркової комісії ні в якому разі не виключає розгляду заявок від науковців, дослідження яких не матиме просторової складової.
Будуть розглянуті прохання про проживання на період від трьох до восьми місяців; коригування у встановлений термін може бути зроблено під час нагородження. Середній термін перебування стипендіата - чотири місяці під час осіннього або весняного семестру в Гарварді.

Документи:
1. Заповнена анкета (за посиланням http://huri.harvard.edu/fellowships-grants-internships/fellows-ukrstudies/online-application.html)
2. Контактні данні трьох вчених, які мають право оцінити вашу роботу та хто подаватиме рекомендації від вашого імені. Будь ласка, зверніть увагу, що три рекомендаційних листа повинні бути підписані і затверджені в установі, де працюють рецензенти, та надіслані в друкованому вигляді пані Тамарі Нарі до 15 січня 2018 року (по поштовому відтиску) :
The HURI Fellowships in Ukrainian Studies
c/o Tamara H. Nary, Programs Administrator
Ukrainian Research Institute
Harvard University
34 Kirkland St.
Cambridge, MA 02138 USA

З детальою інформація про програму можна ознайомитись за посиланням: http://huri.harvard.edu/fellowships-grants-internships/fellows-ukrstudies/about-huri-fellowships.html

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Гарвардський Університет (США)