Університет Торонто (Канада)

ОСВІТНІЙ ФОНД ІМ. ПЕТРА ЯЦИКА
та ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКИХ, РОСІЙСЬКИХ ТА ЄВРАЗІЙСЬКИХ СТУДІЙ (CERES)

Університет Торонто (Канада)

Напрям: культура, етнологія, суспільно-політичні відносини в Україні
Термін: 2018-2019 рр
Дедлайн подачі заявки: до 1 лютого 2018 р.
Стипендія: близько 41 500 канадських доларів, що включає оплату за викладання піврічного курсу, та додатково до 2500 канадських доларів на трансфер до України для проведення наукового дослідження.

Післядипломна стипендія Петра Яцика поширюється на проведення і наукової, і педагогічної діяльності. Передбачається, що стипендіат проведе більшу частину стипендіального періоду в CERES та певний час в Україні (як правило, 2-4 тижні), проводячи дослідження та читаючи лекції у навчальних закладах. Час перебування стипендіата в CERES відводиться для підготовки дисертації та / або початку нового дослідницького проекту. Стипендіат тісно співпрацюватиме з призначеним науковим керівником та братиме участь в роботі Програми українознавства Фонду ім. Петра Яцика. Це включає в себе гостьові лекції, семінари та конференції. Окрім досліджень, стипендіат читатиме протягом одно семестру курс (як правило, прикладний), присвячений сучасній Україні.

Вимоги: Стипендія ім. Петра Яцика надається молодим науковцям у галузі соціальних та гуманітарних наук з науково-педагогічною спрямованістю на сучасну Україну. Стипендія відкрита для тих, хто здобув науковий ступінь кандидата наук/ PhD не пізніше, ніж за три роки до моменту подання заявки на участь в цій Програмі, але не пізніше 30 червня 2018 року. Немає жодних обмежень щодо громадянства, проте важливо до подачі заявки ознайомитись з вимогами для отримання дозволу на роботу, передбачені Канадським Офісом з питань громадянства та імміграції.

Документи:
1. Заповнена анкета
2. Опис пропонованого курсу (одна сторінка, інтервал 1.0, обов’язково містить список бібліографічних джерел)
3. Опис вашого педагогічного досвіду (1 сторінка із зазначенням установ, посад та дат обіймання посад)
4. CV
5. Зразок письмової роботи, наприклад стаття, витяг з книги або розділ дисертації (не більше 25 сторінок)
6. Якщо ваша основна мова не англійська, Ви закінчили університет, де мова викладання та проведення заліково-екзаменаційних сесій не англійська, ви повинні підтвердити рівень володіння англійською мовою до подачі заявки. Мінімальні вимоги до оцінки:
TOEFL тест - загальна оцінка 580 та TWE 5
Інтернет-тест TOEFL (IBT): загальна оцінка 93 та Writing/Speaking 22
MELAB: 85
IELTS: 7,0 (Academic) з принаймні 6,5 для кожного компонента
COPE: 76 (з принаймні 22 з кожного компоненту та 32 з Writing)
7. Список рецензентів. Будь ласка, надайте імена та контакти трьох (3) рецензентів. Кожен рецензент повинен написати відгук на запропонований Вами проект курсу та дати оцінку вашій кваліфікації як викладача. Листи повинні бути надіслані електронною поштою безпосередньо до Фонду за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та офісу Програми Петра Яцика в Торонто за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. одночасно або рецензентами, або уповноваженими особами аппліканта. Електронні листи будуть розглядатися як конфіденційні. Переконайтесь, що ви отримали підтвердження про отримання вашої заявки на електронну пошту.
8. ВАЖЛИВО: всі заявки та рекомендаційні листи мають бути англійською мовою. Будь ласка, переконайтеся, що ваша заявка завершена, додатки мають правильні заголовки, підписані та упорядковані в установленому порядку. Перевага надається окремим PDF-файлам.

Контакти:
Відповідальна особа: Ольга Кесарчук, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З детальою інформація про програму можна ознайомитись за посиланням: http://sites.utoronto.ca/jacyk/postdoctoral%20fellowship/index.htm

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Університет Торонто (Канада)