Дослідницькі гранти галузі гуманітарних і суспільних наук

Країна: США
Дедлайн: 16.02.2018

Інститут Кеннана Міжнародного центру підтримки науковців імені Вудро Вілсона і Програма імені Фулбрайта започаткували спільну програму з надання дослідницьких грантів у галузі гуманітарних і суспільних наук.
За новою програмою 12 науковців з України протягом шести місяців проводитимуть дослідження у сфері гуманітарних і суспільних наук на базі Інституту Кеннана. Стипендіати будуть відібрані на конкурсній основі. Перевага надаватиметься тим кандидатам, дослідження яких спрямовані на вивчення найважливіших аспектів суспільної політики, сприяють розвиткові науки в їх країнах та зміцнюють зв'язки між наукою і практичною діяльністю. Кандидати мають довести необхідність проведення свого дослідження саме у Вашингтоні, округ Колумбія. Центр імені Вудро Вілсона особливу увагу приділяє поглибленому вивченню наукових проблем у таких галузях як:
1. державне управління, і зокрема, особливості становлення демократичних інститутів, розбудова демократії та громадянського суспільства, участь громадян у державному управлінні;
2. роль США у світі та проблеми партнерства і лідерства;
3. головні проблеми майбутнього розвитку США і світу.
Стипендіати мають перебувати в Інституті Кеннана протягом усього періоду дії гранту. Стажування розпочинається у вересні або березні кожного року.
Контактна інформація:
Програма академічних обмінів ім. Фулбрайта: вул. Еспланадна 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна. Тел. (044), 287-0777; Факс (044) 230-2060; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Київський проект Інституту Кеннана: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Дослідницькі гранти галузі гуманітарних і суспільних наук