Швейцарські федеральні стипендії для іноземців

Країна: Швейцарія
Дедлайн: 05.12.2018
Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців, з метою популяризація міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами, надає для іноземних науковців федеральні стипендії.
Посольство Швейцарії в Києві координує аплікаційний процес в Україні: приймає досьє, контролює на його відповідність вимогам комісії, проводить попередній відбір.
Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям:
• Research scholarships
• PHD scholarships
• Postdoctoral Scholarships
для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук.
Стипендії для навчання на бакалавра чи магістра не надаються.
Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2019-2020 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії.
Для отримання аплікаційних документів (умови участі у конкурсі, аплікаційна форма, формуляр для проведення дослідницької роботи, формуляр листа-рекомендації, формуляр медичної довідки, рекомендації по пошуку супервайзера) слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та подати до Посольства Швейцарії в Києві у двох екземплярах щонайпізніше до 05.12.2018.
Кінцевий термін подачі заявки: 05.12.2018
Детальна інформація за посиланнями:
https://www.swissuniversities.ch/en/ 
https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/en/home/bildung/scholarships-and-grants/swiss-government-excellence-scholarships-for-foreign-scholars-an.html 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Швейцарські федеральні стипендії для іноземців