Нова дослідницька програма від Польської національної агенції з академічних обмінів (NAWA)

Країна: Польща
Дедлайн: 23.04.2019 (15.00)
Польська національна агенція з академічних обмінів (NAWA) оголошує про можливість участі у новій дослідницькій програмі - Програмі Улама.

Мета Програми Улама

Метою Програми Улама є підвищення рівня інтернаціоналізації польських ЗВО та наукових установ. Програма дозволить як визнаним, так і перспективним вченим, принаймні тим, хто має ступінь кандидата наук, відвідати Польщу з метою зміцнення наукового потенціалу та участі в науковій діяльності, насамперед в наукових проектах. Програма дозволить запросити до польських наукових інституцій та закладів вищої освіти вчених з усього світу, які представляють усі галузі науки. Програма сприятиме поступовому збільшенню числа зарубіжних вчених, які займаються науковими дослідженнями та викладанням у Польщі, а також дасть можливість поглибити міжнародні контакти з іноземними установами.


Потенційні учасники

Заявки на участь у Програмі подаються вченими, які мають ступінь кандидата наук, отриманого в іншій країні (не в Польщі), які не мають польського громадянства і не проживають, працюють або навчаються в Польщі щонайменше з 2017 року.

Програма відкрита для вчених, які представляють всі галузі науки.

Діяльність, що може бути реалізована в рамках Програми:

- завершення досліджень, пов’язаних з отриманням ступеня доктора наук;
- проведення наукових досліджень, у тому числі у співпраці з польськими вченими або дослідницькими групами;
- отримання матеріалів для проведення наукової роботи або публікацій;
- проведення дидактичних занять на базі приймаючої сторони.

Фінансування та строки надання стипендій

Іноземні вчені можуть перебувати в Польщі від 6 до 24 місяців, супроводжуватися членами їх сімей, а у випадку, якщо учасник програми є інвалідом, його помічником.

Вчені, які відвідують польські наукові установи в рамках Програми, отримуватимуть щомісячну стипендію на час їхнього перебування та компенсацію на мобільність, що дозволить їм покрити витрати на проїзд.

Візит в рамках стипендії не може відбутися раніше 1 жовтня 2019 року або пізніше 31 травня 2020 року.


Кінцевий термін подання пропозицій

Заявки на участь у Програмі прийматимуться з 22 січня по 23 квітня 2019 року до 15:00 за центральноєвропейським часом (UTC + 01: 00) в електронному вигляді виключно через ICT систему Агентства.

Кінцевий термін подачі заявки: 23.04.2019 (15.00)
Детальна інформація за посиланням: https://nawa.gov.pl/en/scientists/program-im-ulama/call-for-proposals 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Нова дослідницька програма від Польської національної агенції з академічних обмінів (NAWA)