США

Fulbright

Гуманітарні, соціальні, точні, технічні дисципліни, історія, філософія, психологія, філологія, журналістика, міжнародні відносини, право тощо

Дедлайн подачі заявки:1 листопада 2016 р.

Термін: 6 – 9 місяців

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Вимоги до кандидатів:
– мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
– викладати у ВНЗ та мати щонайменше два роки досвіду викладання;
– володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного.
Учасники Програми отримують:
– щомісячну стипендію;
– додаткові кошти для придбання професійної літератури;
– медичне страхування;
– квиток в обидва боки.
Претендентам необхідно подати до Офісу Програми імені Фулбрайта комплект документів, до якого входять:
– анкета;
– три рекомендаційні листи;
– копії всіх документів про вищу освіту;
– портфоліо

Офіс Програми імені Фулбрайта: вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001

Координатор програми — Інна Бариш Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальна інформація за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Стипендія на стажування в США для викладачів ВНЗ (Fulbright Research and Development Program)