Фонд імені Фріца Тіссена (Fritz Thyssen Foundation)

Німеччина

Fritz

Гуманітарні, соціальні, природничі дисципліни

Історія, філософія, філологія, економіка, соціологія, політологія, міжнародні відносини, право тощо

Дедлайн подачі заявки: протягом року

Термін: 1 рік

Стипендія: € 1700 щомісячно

Фонд імені Фріца Тіссена надає стипендії молодим науковцям на проведення досліджень у вищих навчальних закладах та некомерційних організаціях на території Німеччини. Фонд заохочує двостороннє наукове співробітництво із залученням німецьких та закордонних університетів.Розмір стипендії становить 1700 євро на місяць, ця сума не оподатковується. Особисті доходи стипендіатів з інших джерел не повинні перевищувати 500 євро на місяць.Крім того, в окремих випадках фонд фінансує транспортні витрати стипендіатів і виділяє додаткову стипендію на покриття житлових витрат. Кандидати з дітьми до 12 років також можуть подати заявку на фінансову підтримку.

Вимоги: Стипендія надається іноземним науковцям, які мають ступінь PhD (чи еквівалент), здобутий не раніше, ніж 2 роки тому. Фонд не фінансує написання кандидатських чи докторських дисертацій. Пропонований кандидатом проект дослідження має мати чіткий робочий план на терміни виконання.

Документи:Заявку на стипендію для кандидата повинен подати університет або некомерційна організація. Пакет документів повинен містити:

• заповнену і підписану аплікаційну форму
  •  резюме
  • детальний опис пропонованого наукового дослідження
  • документ, що підтверджує факт згоди німецького університету чи науково-дослідницького центру на проведення дослідження
  •  список запланованих витрат

Документи потрібно надіслати поштою на адресу: Fritz Thyssen Foundation, Apostelnkloster 13-15, 50672 Cologne, Germany.

Контакти:E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Детальна інформація про програму опублікована на сайті http://www.fritz-thyssen-stiftung.de/funding/types-of-support/stipends/?L=1

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Фонд імені Фріца Тіссена (Fritz Thyssen Foundation)