Словаччина

Visegrad Found

Всі спеціальності

Категорії проектів (Categories). Всього 6 різних категорій:

- культурна співпраця (фестивалі фільмів та кіно, виставки, публікації);

- освіта (семінари, освітні робочі групи, літні школи);

- науковий обмін та дослідження (наукові семінари, конференції);

- обмін молоддю (літні табори, школи обміну);

- міжкордонна (cross-boarder) cпівпраця (релевантні проекти на локальному та регіональному рівнях). Апліканти та партнери проекту не мають бути розташовані далі ніж 80 км. від вказаного кордону (проекти цієї категорії мають включати: 1) дві межуючі одна з одною країни з В4 або 2) три країни, з яких 2 – з межуючих одна з одною країн В4, а ще одна – з країни не з В4.)

Бюджет. Грант покриває до 80% загальних витрат проекту у категоріях «Малі» та «Стандартні» гранти та 70% у категорії «Стратегічні гранти». Інші 20-30% фінансування, необхідного для проекту, мають надходити з фінансових внесків (апліканта, партнерів, донорів) або внесків у нефінансовому еквіваленті.

Листи намірів (letters of intent). Вони є підтвердженням залучення до проекту партнерів та описують їх конкретну роль у ньому. Немає прикладу таких листів. Хоча лист має бути складеним у довільній формі, у ньому має бути задекларовано бажання партнерів активно брати участь у проекті та описати свою роль в ньому. Листи намірів мають бути: подані у вигляді копій або сканованих копій оригіналів (оригінали більше не вимагаються; роздруковані на офіційних бланках (за необхідності); написані англійською мовою; мати вказаний ідентифікаційний номер учасника та офіційну назву (так, як це вказано в аплікаційній формі); підписані представниками організацій-партнерів (або фізичною особою, якщо партнер – не юридична особа); додані до загального пакету документів (а не окремо); датовані не раніше ніж за 3 місяці до вказаного дедлайну.

Кінцевий термін подачі заявки – 1 вересня та 1 грудня 2016 року.

Детальна інформація за посиланням: http://visegradfund.org/

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Міжнародний Вишеградський Фонд Малі гранти і стандартні гранти (Small&Standard grants)