Стипендія Warwick chancellor’s International Scholarships

• Дедлайн — 18.01.2017
  • Місце — Лондон, Великобританія
  • Коли — щорічно

Ця міжнародна стипендія виплачується щороку. 25 кращих кандидатів, які хочуть стати учасниками програми університету University of Warwick отримають грант на повну стипендію, яка складається з оплати за навчання, оплати проживання в Лондоні.

Повне фінансування розраховане на 3,5 року у тому випадку, якщо студент вступив на навчання. Якщо ж аспірант вже проходить навчання в університеті University of Warwick, в такому випадку фінансування буде відповідно скорочено.

Вимоги до кандидата

На стипендію Warwick chancellor’s International Scholarships можуть претендувати:

• кандидати, що надходять на одну з програм навчання в аспірантурі в університеті University of Warwick (навчання починається з жовтня 2017 року);
  • студенти, які вже навчаються на одній з програм аспірантури в університеті University of Warwick, можуть подати заявку на грант в перший рік свого навчання;
  • кандидати, які не є громадянами Великобританії, які змушені оплачувати своє навчання в аспірантурі.

Для участі в конкурсі потрібно подати заявку на отримання стипендії та заявку на навчання в аспірантурі.

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Стипендія Warwick chancellor’s International Scholarships