Lausanne

• Дедлайн — 15.12.2016
  • Місце — Лозанна, Швейцарія
  • Коли — Щорічно

Лозаннський університет пропонує іноземним студентам-магістрам стипендію для навчання в магістратурі. У конкурсі можуть взяти участь кандидати, що надходять на одну з програм магістратури університету University of Lausanne за винятком:

• Всі програми MAS;
  • Master of Law from the Universities of Zurich and Lausanne;
  • Master of Science in Traceology Crime and Analysis;
  • Master of Medicine;
  • Master of Law in Criminal Sciences, judiciary mention;
  • Master of Arts in Sciences and Practices of Education.

Університет University of Lausanne надаєгрантидля 10 кращихмагістрів. Гранти виплачуються протягом періоду програми навчання (з 15 вересня по 15 липня).

Вимоги до кандидата

Кандидат може претендувати на грант, якщо він має:

• вчений ступінь університету;
  • ступінь відповідає ступеню бакалавра.

Щоб стати учасником програми, потрібно заповнити реєстраційну форму “UNIL master’s Grant” і подати свою заявку на розгляд в UNIL’s Social Affairs and Student Mobility Service (SASME) до закінчення зазначеного вище терміну.

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Грант на навчання в магістратурі швейцарського університету University of Lausanne