Стипендія Факультету «Artes Liberales» Варшавського університету

Дедлайн подачі заявки:30 квітня, 31 червня, 30 вересня 2017 р.

Місце: Варшава (Польща)

Термін: 1 – 4 місяці

Стипендія: 1350 польських злотих щомісячно

Стипендія надається молодим науковцям з області гуманітарних та соціальних дисциплін (аспірантам та кандидатам наук) з країн Східної Європи, в тому числі з України. Знання польської мови не є обов’язковим. Приймаються індивідуальні проекти.

Подання на стипендію «Artes Liberales» складається із онлайн заявки/анкети та надісланих звичайною або електронною Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. поштою вказаних нижче документів.

Заявку потрібно складати в електронній формі онлайн polskim/ukraińskim або angielskim/rosyjskim.

Додаткові документи можна надіслати поштою електронною або звичайною, або через електронний сервіс, доступний після подання заповненої анкети.

Анкету та інші документи можна подавати польською, англійською, українською, російською, білоруською мовами (за винятком тих місць, де вимагається транслітерація латиницею).

Додатки не повинні бути більше 1 МВ кожен. Комплект документів потрібно вислати одним мейлом максимального об’єму 5 МВ. Прохання не використовувати кирилицю в назвах файлів. Назви файлів повинні відповідати їх змісту.

Рекомендацію про кандидата (рекомендаційний лист) надсилає людина, що надає рекомендацію зі своєї власної електронної адреси або факсом чи звичайною поштою. Рекомендація повинна містити оцінку проекту наукового на час стажування.

Згоду на прийом та стажування надає університет, що приймає кандидата, або ж працівник вибраного закладу. В даному випадку згоду на прийом кандидата потрібно надіслати, якщо кандидат самостійно сконтактував із потенційним науковим опікуном і отримав згоду від приймаючої сторони.

До анкети також потрібно додати автобіографію з інформацією про актуальне місце роботи/навчання (у випадку навчання потрібно вказати рік), статус академічний (аспірант, викладач) та науковий ступінь (магістр, спеціаліст, доктор/кандидат наук).

Потрібно додати список публікацій і текст однієї або двох з них. Список публікацій повинен містити місце і рік видання та кількість сторінок. До тексту публікації варто додати копію титульної сторінки та сторінки зі змістом (у випадку статтей у збірнику).

Додатково можна надіслати мотиваційний лист.

Комплект документів:

• Анкета з дослідницьким проектом;
  • Актуальна фотографія як в паспорті;
  • Дві рекомендаці;
  • Автобіографія;
  • Актуальний список та 1 – 2 тексти публікацій;
  • Копії дипломів (про вищу освіту, науковий ступінь тощо).

Стажування розпочинається 1-им днем календарного місяця і закінчується останнім днем місяця.

Стипендія: становить 1350 злотих щомісяця. Стипенію можна отримати не пізніше 5-го дня кожного місяця. Стипендія не покриває коштів подорожі, страхування та проживання.

Університет резервує за стипендистом місце у гуртожитку. Орієнтовна вартість проживання у гуртожитку становить 500 злотих за місяць.

Звіт: закінчуючи стажування, перед виїздом з Польщі, стипендист зобов’язаний написати та доставити до Бюра стипендіального факультету «Artes Liberales» звіт (загальний обсяг 2 сторінки з підписом наукового опікуна). В разі, якщо стажування тривало більше одного місяця вимагається також окремий звіт наукового опікуна.

Адреса:Instytut Badań Interdyscyplinarnych „Artes Liberales”, Uniwersytet Warszawski, ul. Nowy Świat 69 (klatka schodowa B, IV piętro), 00-046 Warszawa tel. (+48) 22 828 02 84, fax. (+48) 22 828 02 85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація на сайті:http://www.obta.uw.edu.pl/pl-309

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Стипендія Факультету «Artes Liberales» Варшавського університету