Стипендії Європейського Інституту Фундаментальних Досліджень (EURIAS)

Місце: країни Європи

Термін: 10 місяців (початок програми вересень/жовтень 2018 р.)

Розмір стипендії: 26000 EUR на місяць (для молодих науковців); 38000 EUR на місяць (для досвідчених науковців)

Кінцевий термін подачі заявок: 7 червня 2017 р.

Дисципліни: все спеціальності, перевага надається соціальним та гуманітарним дисциплінам

Немає вікових обмежень

Європейський Інститут Фундаментальних Досліджень надає стипендії молодим (кандидати наук зі стажем наукової роботи 1 – 9 років) та досвідченим (стаж наукової роботи від 10 років) науковцям для проведення досліджень в 19-ти своїх інституціях.

Подача документів здійснюється в електронному вигляді через аплікаційну форму онлайн

до заявки додається:

• опис проекту англійською мовою (до 6 сторінок)
  • резюме англійською мовою із списком публікацій (максимум 10 сторінок)
  • 2 рекомендації
  • повний текст публікацій в pdfформаті (2 публікації для молодих науковців; 5 публікацій для досвідчених науковців). Якщо публікації не англійською мовою, то потрібно додати розширену анотацію англійською
  • копія диплому кандидата наук (в pdfформаті) з перекладом англійською мовою.

Додаткова інформація за посиланням: http://www.2018-2019.eurias-fp.eu/call-applications

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Стипендії Європейського Інституту Фундаментальних Досліджень (EURIAS)