Стипендія Міністерства культури і національної спадщини Польщі

Дедлайн подачі заявки:14 червня 2017 р.

Місце: Краків (Польща)

Термін: 3 місяці

Стипендія: 3500 – 2500 польських злотих щомісячно

Thesaurus Poloniae – тримісячна стипендіальна програма Міністерства культури і національної спадщини Польщі, реалізована Міжнародним центром культури в Кракові від 2009 р. Програма адресована для іноземних науковців, які проводять дослідження в сфері культури, історії і багатокультурного спадку Польщі та Центральної Європи. До участі в програмі запрошуються дослідники культурної та історичної спадщини, пам’яток, історії, соціології етнографії, антропології, філології тощо.

Програма реалізовується в двох категоріях: Програма Сінйор – для професорів та викладачів академічних з науковим ступенем доктора чи кандидата наук; Програма Джуніор – для аспірантів.

Закваліфікований учасник програми отримує стипендію (3500 злотих для рівня Програми Сінйор та 2500 злотих для рівня Програми Джуніор) щомісячно.
Кожного року проходить два тури набору в рамках стипендійної програми: перший тур розпочинається у листопаді – грудні і триває орієнтовно 6 тижнів. Перебування стипедіантів в рамках першого туру триває три місяці і реалізовується протягом березня – липня.
Набір до другого туру розпочинається у травні – червні і триває так само 6 тижнів. Перебування стипендіатів в Кракові триває три місяці і реалізовується протягом вересня – грудня.

Документи, які потрібно подавати на стипендію:

  • Автобіографія + фото
  • дві рекомендації (якщо аплікат подається Програму Джуніор в рамках стипендії)
  • коротке есе (опис проекту), який буде реалізовуватись в рамках стипендії (до 500 слів)
  • заповнена анкета (доступна на сайті Thesaurus Poloniae)

За додатковою інформацію звертатись за посиланнямЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявку на участь у стипендії та всі необхідні документи надсилати на адресу:
    
Program stypendialny Thesaurus Poloniae
Międzynarodowe Centrum Kultury
Rynek Główny 25
31-008 Kraków
Poland

Додаткова інформація на сайті: http://mck.krakow.pl/thesaurus-poloniae

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Стипендія Міністерства культури і національної спадщини Польщі