Pontica Magna Fellowship Program 2017 – 2018

Країна: Румунія

Розмір стипендії: 750 євро на місяць + вартість проживання та транспортні витрати.

Тривалість програми: 10 і 5 місяців

Цільова аудиторія: аспіранти та кандидати наук до 40 років

Напрям дослідження: соціальні, гуманітарні, економічні дисципліни

Кінцевий термін подачі заявки: 4 червня 2017 р.

NewEuropeCollege, Інститут перспективних досліджень у сфері гуманітарних та суспільних наук в Бухаресті (Румунія) запрошує до участі  у конкурсі на отримання стипендії  PonticaMagnaProgram. Ця фінансова можливість націлена на молодих дослідників, представників засобів масової інформації, письменників та митців з країн, що оточують Чорне море а також за його межами.

Стипендіати отримують щомісячну стипендію у розмірі 750 €, включаючи житло та дорожні витрати. На додачу до їхнього часу перебування у Бухаресті їм також пропонують одномісячну дослідницьку подорож за кордон до Інституту, який вони оберуть на свій розсуд.

Заявки повинні бути подані лише в електронному вигляді на цю адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

До електронної форми заявки додається автобіографія, список публікацій та дослідницький проект.

Кандидати також повинні вказати у полі теми листа “PonticaMagnaFellowship”.

Заявки повинні бути вислані не пізніше 4 червня 2017 року.

Application_Form_Pontica_Magna_2017-2018.doc

Application_Guidelines_Pontica_Magna_2017-2018.doc

Call_For_Applications_Pontica_Magna_2017-2018.doc

Детальна інформація: http://nec.ro/fellowships/pontica-magna/call-for-applications/standard