Стажування для україністів у Базельському університеті

Дедлайн подачі заявки: 17 листопада 2017 р.

Країна: Швейцарія

Дослідницький центр україністики у Швейцарії оголошує прийом документів на проходження стажування у Базельському університеті.

Категорії: вчені з науковим ступенем у галузі гуманітарних наук, культурології, соціальних наук.

Програма стажування у Базельському університеті (осінній семестр 2018 або весняний семестр 2019). На кожен із цих семестрів дослідницький центр запросить науковців, які мають бути готові долучитися до роботи осередку та запропонувати курс пов'язаний із українськими студіями.

Необхідні документи:

• заповнена аплікаційна форма;
  • мотиваційний лист (з інформацією про сферу зацікавлень дослідника та викладацький досвід);
  • CV разом зі списком публікацій;
  • копії дипломів та документу про присудження наукового ступеня;
  • документ про рівень володіння англійською або німецькою мовою;
  • опис пропонованого проекту (не більше 3 сторінок);
  • проект курсу тривалістю в один семестр (не більше 2 сторінок);
  • два рекомендаційній листи, які мають надійти окремо від інших документів.

Більше інформації про стажування та аплікаційний процес можна знайти за посиланням: https://uris.ch/uris-fellowship/

Ви тут: Головна Дослідження Навчання Грантові програми Grant Стажування для україністів у Базельському університеті