Стипендіальна програма від Coimbra Group для молодих дослідників з Європи

Країни стажування: Угорщина, Іспанія, Австрія, Німеччина, Румунія, Бельгія, Італія, Франція, Іспанія
Дедлайн: 31 березня 2019 року
Університети Коїмбрської групи запрошують молодих науковців з України пройти короткострокове стажування на базі закордонного ЗВО. В межах програми дослідники отримуватимуть стипендію, а також зможуть продовжити наукову роботу, розпочату у своєму закладі.

Претенденти мають працювати у закладі вищої освіти та мати науковий ступінь PhD (деякі установи можуть надавати можливості для докторантів).

У стипендійній програмі беруть участь такі університети Коїмбрської групи:
• Будапештський університет імені Лоранда Етвеша (Угорщина)
• Університет Гранади (Іспанія)
• Ґрацький університет імені Карла і Франца (Австрія)
• Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина)
• Ясський університет ім. А. Й. Кузи (Румунія)
• Левенський католицький університет (Бельгія)
• Падуанський університет (Італія)
• Університет Пуатьє (Франція)
• Університет Саламанки (Іспанія)

Заявку можна подати лише в один університет, який бере участь у програмі. Аплікаційна форма та інформація, що додається до неї подаються англійською мовою.
Під час подачі заявки кандидат повинен вказати ім'я та контакти академічного керівника в закордонному університеті та надати доказ про прийняття у вигляді листа або електронної пошти цього керівника . Він має підтвердити готовність контролювати роботу кандидата у період стажування.
Лист-підтвердження про отримання онлайн-заявки надійде протягом 2-х тижнів.

Якщо у цей термін кандидат не отримає такого листа, він має написати на електронну адресу офісу Коїмбрської групи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше 15 квітня 2019 року.

Докладна інформація про програму, розмір стипендій та термін стажування за посиланням:

Ви тут: Головна Про нас Актуально Стипендіальна програма від Coimbra Group для молодих дослідників з Європи