Fulbright Research and Development Program

Країна: США
Дедлайн: 01.11.2019
Про програму:
Проведення досліджень в університетах США тривалістю від 6 до 9 місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
Галузі спеціалізації: гуманітарні та соціальні дисципліни
Вимоги до кандидатів:
• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
• викладати (на умовах повної або неповної зайнятості) у ЗВО або мати щонайменше 2 роки досвіду викладання, навчання в аспірантурі, дослідницької, адміністративної роботи у системі вищої освіти або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі;
• володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі (TOEFL iBT не менше 80 балів);
• повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів;
• подаватись на іншу дослідницьку програму Fulbright Scholar не раніше ніж через 2 роки після перемоги у конкурсі за програмою Fulbright Research and Development Program.
Умови гранту:
Тривалість гранту — 6-9 місяців. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці навчальних курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.
До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методиками навчання та викладання.
Учасники Програми отримують:
• щомісячну стипендію;
• додаткові кошти для придбання професійної літератури;
• медичне страхування;
• квиток в обидва боки.
Кінцевий термін подачі заявки: 01.11.2019
Детальна інформація за посиланням:http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html