Контактна інформація

+38044-272-18-62
t.kostiuk@kubg.edu.ua
вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

Костюк Тетяна Олександрівна

старший науковий співробітник, кандидат політичних наук, доцент

Науковий ступінь, вчене звання

кандидат політичних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

• У 2000 році закінчила Київський державний лінгвістичний університет, отримала вищу освіту за спеціальністю «Переклад (французька та англійська мови») та здобула кваліфікацію філолога, перекладача французької та англійської мов.
• У 2002 році закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні відносини» та отримала кваліфікацію магістра міжнародних відносин.
• У 2013 році захистила дисертацію на тему «Динаміка змін політичних інститутів та процесів у «післяпомаранчевій» Україні: співвідношення міжнародних та внутрішньополітичних вимірів» у спеціалізованій вченій раді Львівського національного університету імені І. Франка. Спеціальність 23.00.02 - «Політичні інститути та процеси».
• У 2016 році отримала вчене звання доцента.
• Стаж науково-педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації більше 15 років.
• Науковий доробок становить понад 35 публікацій, серед яких 1 навчальний посібник, 2 одноосібні монографії, наукові статті та тези виступів на науково-практичних конференціях.

Професійний і науковий інтерес

Інтернаціоналізація вищої освіти, міжнародне співробітництво, мультикультуралізм, еліти і лідерство, політичні інститути і процеси у транзитивних суспільствах.

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Команда Костюк Тетяна Олександрівна